هزینه‌ دوره‌های آموزشی

 

1-دوره‌های کامل 10 سبک ماساژ ویژه اشتغال در یک پکیج کامل از انواع ماساژهای روز جهت ماساژ حرفه‌ای. شامل 10 سبک: تایلندی ریلکسی (روغنی) (سوئدی ورزشی) سر و صورت و پاکسازی- سنگ داغ (درمانی) فوت ماساژ- ماساژ رفلکسولوژی- بادکش درمانی- شمع گیاهی- شیرعسل- شکلات داغ- هربال ماساژ و رگ گیری.

با 12 مدرک پایان دوره بین‌المللی تا آخر هفته off.

هزینه دوره فوق 2,500,000 تومان می‌باشد که تا پایان هفته با تخفیف ویژه با قیمت 1,700,000 تومان، با نفرات محدود ثبت نام می‌گردد.

مدت زمان ثبت نام دوره محدود می‌باشد کلیه مدارک قابل ترجمه رسمی- با کدپیگیری آنلاین و قابل ارائه به تمامی مراکز جهت اشتغال معتبر می‌باشد.

توجه فرمائید این مدارک در هیچ آموزشگاه و مرکزی به هنرجویان داده نمی‌شود.

2-دوره 5 سبک شامل: سبک تایلندی- سوئدی- سنگ داغ- شمع گیاهی- شکلات داغ

1/100/000 تومان.

شامل 5 مدرک پایان دوره

3-دوره 2 سبک شامل (ماساژ تایلندی ریلکسی و سر و  صورت)

شامل 2 مدرک پایان دوره

700/000 تومان .

کلیه هنرجویان عزیز دقت بفرمائید مدارکی که پس از پایان دوره ارائه می‌گردد در کلیه کشورها و کلیه مراکز درمانی و ورزشی قابل ارائه می‌باشد و کلیه هنرجویان می‌توانند بصورت شخصی با مدارک فوق در زمینه ماساژ بدون هیچ مشکلی فعالیت نمایند و کلیه مدارک دارای کدپیگیری می‌باشد و مورد تأیید کلیه مراکز و نهادهای مربوطه می‌باشد . اغلب آموزشگاههای ماساژ پس از پایان دوره قادر به ارائه مدارک پایان دوره نمی‌باشند و هنرجویان پس از صرف وقت و هزینه با امروز و فردا کردن مرکز روبرو می‌شوند و پس از ماهها انتظار در نهایت یک برگه بی ارزش دریافت می‌نمایند که هیچ اعتبار حقوقی و رسمی را ندارد. (برخی از مدارک در قسمت مدارک قابل رویت می‌باشد)